Drive Point

Teoria w domu

Dzięki zmianie przepisów od stycznia 2015 roku odbywanie kursu teoretycznego na prawo jazdy nie jest obowiązkowe.
Teorii można nauczyć się samodzielnie za pomocą e-kursu, nie tracąc czasu i pieniędzy na dojazdy na wykłady, bez potrzeby dostosowywania swoich planów do sztywnego harmonogramu zajęć. W naszym ośrodku oferujemy najlepszy system e-learningowy w Polsce "Teoria w domu", który jest prowadzony na platformie ASSIEK.

Adaptacyjny System Szkolenia i Egzaminowania Kierowców (ASSIEK) to jedyna platforma, która zawiera zawsze aktualną bazę pytań - wykorzystywaną podczas egzaminów państwowych w WORD. Jeśli wybierzesz e-kurs "Teoria w domu" w naszym ośrodku masz możliwość korzystania z kursu i testów przez 120 dni. Ponadto jest to rozwiązanie w pełni mobilne, z e-kursu możesz korzystać na komputerze, tablecie lub smartfonie, wystarczy tylko dostęp do internetu.

Jak to działa?

Wybierając kurs na prawo jazdy z nauką teorii w formie e-learningu w naszym ośrodku:
1) otrzymujesz dostęp do platformy - na której znajduje się pełny kurs teoretyczny wraz z zawsze aktualną bazą pytań, która występuje na egzaminie państwowym;
2) po zakończeniu samodzielnej nauki - przystępujesz do państwowego egzaminu teoretycznego w WORD;
3) po zdaniu egzaminu państwowego z teorii - należy zgłosić się do nas aby odbyć  szkolenie z zakresu pierwszej pomocy a następnie umówić się na szkolenie praktyczne (30 godz. jazd)
4) po zakończeniu zajęć praktycznych z nauki jazdy - udajesz się ponownie do WORD w celu zdania egzaminu państwowego z praktyki.