Marzy Ci się spokojny i bezbłędny egzamin na prawo jazdy w WORD Szczecin? Mamy na to prosty sposób!
Teraz masz możliwość trenowania na dokładnie tym samym placu manewrowym, na którym odbędzie się Twój egzamin! Koniec ze stresem i niespodziankami!
Dlaczego warto wynająć tor WORD przed egzaminem?
- Oswajasz plac: Dokładnie poznajesz układ toru, jego wymiary i specyfikę.
- Pokonujesz „górkę”: Ćwiczysz ruszanie na wzniesieniu w warunkach egzaminacyjnych.
- Zyskujesz pewność: Nic Cię nie zaskoczy, a spokój to 50% sukcesu!
Informujemy, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (WORD) w Szczecinie daje możliwość odpłatnego korzystania z toru manewrowego dla kategorii B, toru manewrowego dla kategorii, C+E, D, D+E, B+E i wzniesienia.
Tory manewrowe wraz ze wzniesieniem udostępnia się odpłatnie wyłącznie Ośrodkom Szkolenia Kierowców (OSK) i wyłącznie w celu przeprowadzenia szkolenia osoby przygotowującej się do egzaminu państwowego na prawo jazdy.
Cennik wynajmu torów WORD
- 40 zł brutto za jednostkę czasową korzystania z jednego toru manewrowego dla kat. B prawa jazdy,
- 75 zł brutto za jednostkę czasową korzystania z jednego toru manewrowego dla kat. C, C+E, D, D+E, B+E prawa jazdy.

Czas wynajmu
Jednostka czasowa wynajmu toru (łącznie z przejazdem przez wzniesienie) wynosi:
- 25 minut dla kat. B prawa jazdy,
- 50 minut dla kat. C, C+E, D, D+E, B+E prawa jazdy.

Terminy – dni i godziny wynajmu
Tory manewrowe wraz ze wzniesieniem są udostępniane tylko w dniach, w których pracuje WORD w Szczecinie, w następujących godzinach:
- dla kategorii B prawa jazdy:
- od poniedziałku do czwartku o godzinie: 16:15, 16:45, 17:15, 17:45, 18:15, 18:45, 19:15,
- w piątek o godzinie: 16:15, 16:45, 17:15, 17:45, 18:15
- dla kategorii C, C+E, D, D+E, B+E prawa jazdy:
- od poniedziałku do czwartku o godzinie 16:30, 17:30, 18:30,
- w piątek o godzinie 16:30, 17:30.
Uwaga: Udostępnianie placu manewrowego może zostać czasowo zawieszone ze względu na warunki atmosferyczne, prace remontowe lub inne przyczyny określone przez WORD Szczecin.

Jak wynająć plac manewrowy w WORD Szczecin?
W celu wynajmu placu i skorzystania z toru manewrowego w ośrodku WORD, należy wykonać następujące kroki:
- Skontaktuj się z biurem lub instruktorem Drive Point,
- Podaj dzień i godzinę pasującą do Twojego harmonogramu jazd,
- Drive Point sprawdzi dostępność i zarezerwuje tor w WORD Szczecin,
- W zarezerwowanym terminie, wraz z instruktorem Drive Point odbędziesz jazdę na placu manewrowym WORD Szczecin.
Przypominamy: toru na placu manewrowym na terenie WORD Szczecin nie można wynająć samodzielnie. Rezerwacji toru może dokonać jedynie Ośrodek Szkolenia Kierowców (OSK).
